Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek a júniusi ECL nyelvvizsgák eredményei

Honlapunkról már lekérdezhetőek a júniusi államilag elismert ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményekről. Azon vizsgázók, akik felülvizsgálati kérelmet szeretnének benyújtani a nyelvvizsgával kapcsolatosan augusztus 2-ig tehetik meg a pécsi ECL központnak címezve kérvényüket. A sikeres vizsgázók bizonyítványai várhatóan egy hónap múlva érkeznek meg a Bonus Nyelviskolába. Az ECL nyelvvizsgákról iskolánk honlapján teljes körű információ olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel