Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek a februári ECL nyelvvizsga eredmények

Az interneten már lekérdezhetőek a februári államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. A Bonus Nyelviskola vizsgázói a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményekről. A vizsgaeredmények felülvizsgálati határideje 2015. március 19. A sikeresen vizsgázók egy hónap múlva személyesen vehetik át vizsgabizonyítványukat a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt 9.) hétköznap 8.00 és 20.00 óra között. Részletes információt az államilag és nemzetközileg elismert ECL vizsgákról az alábbi linken található.
A vizsgázók az alábbi oldalon tekinthetik meg az eredményüket

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel