Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Lekérdezhetőek a decemberi ECL vizsgák eredményei

Az interneten keresztül már lekérdezhetők a decemberi államilag elismert angol és német ECL nyelvvizsgák eredményei. A vizsgázók a kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről iskolánk honlapján keresztül. A bizonyítványok érkezési ideje várhatóan 30 nap. Az ECL vizsgákról és az esetleg felülvizsgálati lehetőségekről a Bonus Nyelviskola oldalán kaphatnak részletes tájékoztatást az érdeklődők.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel