Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Kedvezményes vizsgadíjak az ECL nyelvvizsgán

Az ECL vizsgaközpont tájékoztatása szerint a jövőben több, a Pécsi Tudományegyetemhez kapcsolódó kedvezményt is igénybe lehet venni a nyelvvizsgára történő jelentkezésnél. Csökkentett áron (22.000 illetve 13.200 Ft) vizsgázhat az a jelentkező aki nappali vagy levelező tagozaton a Pécsi Tudományegyetem diákja. 10%-os kedvezményt kap minden PTE Alumni kártyával rendelkező vizsgázó az államilag elismert nyelvvizsga díjából. 20%-al csökkentett vizsgadíj illet meg minden olyan vizsgázót, aki az idei felvételi eljárásban a PTE ÁOK-ot jelölte meg a jelentkezési lapján az első helyen. A kedvezmény jogosultságát minden esetben igazolni kell a jelentkezés során.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel