Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Jövő évi tanfolyam indulási időpontjaink

Honlapunkon már elérhetőek a 2015-ös tanfolyam indulási időpontok. Az edidg megszokottakhoz hasonlóan a jövő évben is széles tanfolyamválasztékkal várjuk az angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvtanulókat a Bonus Nyelviskolában. Iskolánkban délelőtt szuperintenzív (heti 5x5 óra) és intenzív (3x5 és 2x5 óra) kurzusokkal várjuk az érdeklődőket, míg délután az intenzív tanfolyamok mellett normál (heti 2x3 óra) beosztású nyelvtanfolyamokat is lehet választani. A hétvégi nyelvtanulást favorizálók 1x5 órás képzéseket választhatnak iskolánkban. Fontos információ minden nyelvtanuló számára, hogy az idei évben számos akcióval, beiratkozási kedvezménnyel várjuk hallgatóinkat, akik jövő évi tanfolyamainkra még az idei árakon iratkozhatnak be.
Tanfolyamkínálat angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből
Kezdési időpontok
On-line szintfelmérés

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel