Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Január végétől indulnak a támogatott képzések a Bonus Nyelviskolában

Örömmel jelenthetjük, hogy a Bonus Nyelviskola megkötötte az együttműködési megállapodást a Közigazgatási és Igazságügyi Hivatallal, így bekerült a Támop 2.1.2 Idegen nyelvi és informatikai kompetenciák fejlesztése című projekt képzői közé. A terveink szerint az első képzéseink január 21-én vagy az azt követő héten indulhatnak el.
Fontos információ, hogy nyelviskolánk angol, német, spanyol és francia nyelvi képzések indítására kapott engedélyt a projekt keretén belül.
Reményeink szerint az alábbi városokban fogunk nyelvtanfolyamokat indítani: Budapest, Gyula, Békéscsaba, Miskolc, Mosonmagyaróvár, Győr, Pécs, Hajdúböszörmény, Oroszlány, Debrecen, Hódmezővásárhely, Sarkad, Szarvas, Derecske, Jánossomorja, Szeghalom, Biharugra, Lőkösháza, Körösnagyharsány, Kondoros, Dévaványa, Sopron, Mezőkovácsháza. A képzési helyszínek listája a későbbiekben még természetesen változhat, az engedélyezett nyelvtanfolyamok függvényében.
Minden érdeklődőnek javasoljuk, hogy regisztráljon a www.tudasodajovod.hu oldalon, ahol rövidesen megjelennek iskolánk képzései is. Amint ez megtörténik minden, az iskolánk honlapján előregisztráló érdeklődőt e-mailben értesítünk erről.
Honlapunkat folyamatosan töltjük fel friss információkkal, kérjük figyeljék a legfrissebb fejleményeket és tudnivalókat!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel