Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Izgalmas nyelvi tréningek a Bonus Nyelviskolában

2015 szeptemberétől a Bonus Nyelviskola tovább bővíti az elérhető szolgáltatásainak listáját és rengeteg olyan izgalmas nyelvi tréninget vezet be, melyek elvégzésével még hatékonyabbá és élvezetesebbé válik a nyelvtanulás. Az őszi beiratkozási időszakban minden 100 órás nyelvi képzést választó nyelvtanuló ingyenesen részt vehet négy, szabadon kiválasztott nyelvi tréningen. Az újfajta képzéseken a tanulók felkészülhetnek állásinterjúra, szó- és nyelvtanulási stratégiákat sajátíthatnak el, megismerhetik a Facebook angolt, a brit- és az amerikai angol közötti különbséget illetve még számos rendkívül érdekes témában fejleszthetik nyelvtudásukat angol, német, spanyol, olasz és francia nyelven. Várunk Téged is nyelvi tréningjeink egyikén!
Ismerd meg nyelvi tréningjeink teljes kínálatát
Íratkozz be 100 órás nyelvtanfolyamra és legyen tiéd a négy szabadon választott nyelvi tréningünk

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel