Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes nyelvtanfolyamok a Bonus Nyelviskolában!!!

2013-tól kezdődően 100.000 magyar állampolgár számára nyílik lehetőség 100 órás ingyenes nyelvtanfolyam elvégzésére a Bonus Nyelviskolában. Az Új Széchenyi Terv keretében ugyanis a kormány támogatja az idegen nyelvi és informatikai kompetenciák fejlesztését 90.000 Ft / fő értékben. A jelentkezés feltétele, hogy a pályázó betöltötte a 18. életévét, valamint nem vesz részt államilag finanszírozott (közoktatási) vagy EU forrásból megvalósított képzésben. Iskolánk minden szükséges jogosítvánnyal rendelkezik, hogy támogatott képzéseket indítson és a szükséges adminisztrációban teljes körű segítséget nyújt az érdeklődőknek. Képzéseink nem csak Budapesten, hanem az ország egész területén indulnak. Honlapunkon a jelenleg elérhető összes információ megtalálható az ingyenes képzésekről. Regisztráljon Ön is és azonnal értesülni fog legfrissebb hírekről és az első tanfolyamkezdésekről. A november 10-ig regisztrálók között 10 db 100 órás nyelvtanfolyamot sorsolunk ki, amit a támogatott képzések sikeres elvégzését követően vehetnek igénybe a szerencsések! Tovább az ingyenes tanfolyamokról szóló tájékoztató oldalra...

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel