Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes informatikai képzések országszerte

Ingyenes informatikai képzéseket indít a Bonus Nyelviskola 2017 januárjától országszerte. A 35 órás számítógép kezelői tanfolyamra minden 16 és 65 év közötti életkorú magyarországi magánszemély jelentkezhet, aki nem rendelkezik hallgatói jogviszonnyal és nem részesül más informatikai támogatásban hazai vagy európai uniós forrásból. Iskolánk Baranya, Borsod-Abaúj-Zemplén, Békés, Hajdú-Bihar, Heves, Veszprém, Zala megyében indíthat képzéseket a GINOP 6.1.2-15 Digitális szakadék csökkentése elnevezésű program keretein belül. A Bonus Nyelviskola weboldalán az érdeklődők minden információt megtalálnak a programról és a jelentkezés feltételeiről.

MINDEN FONTOS INFORMÁCIÓ AZ INGYENES KÉPZÉSEKRŐL

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel