Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes informaitikai képzések

Örömmel jelenthetjük be, hogy a Bonus Nyelviskola – Országos Hálózat érvényes szerződéssel rendelkezik a GINOP 6.1.2-15 DIGITÁLIS SZAKADÉK CSÖKKENTÉSE elnevezésű kiemelt projektben, ezért az ország egész területén jogosult államilag támogatott informatikai képzések indítására. A projekt célja az, hogy az informatikai eszközök használatában és a digitális világban való eligazodásban segítsen mindazoknak, akiknek eddig nem volt lehetőségük elsajátítani ezeket az ismereteket.
Kérjük, hogy részvételi szándékát jelezze felénk, segítünk a regisztrációban és a tájékoztatásban reggel 8-tól este 8-ig. A jelentkezéseket 2016. 09. 27-től várjuk, a szabad férőhelyek függvényében folyamatosan indítjuk a közeljövőben a tanfolyamokat Pest megyén kívül több száz vidéki helyszínen országszerte.
Kapcsolat: Bodrogi Tímea: timi@bonusnyelviskola.hu - 06-30-597-8211, 06-1-789-0314.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel