Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Ingyenes alkalmazások a Bonus Nyelviskola honlapján

A Bonus Nyelviskola weblapján és Facebook oldalán számos olyan ingyenes alkalmazás található, ami rendkívül hasznos lehet minden nyelvtanuló számára. Azon érdeklődők, aki tudásukat szeretnék felmérni angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvekből ingyenes on-line szintfelmérőt írhatnak honlapunkon. A szintfelmérés eredményét megismerve mindenki könnyedén választhatja ki magának a legmegfelelőbb nyelvtanfolyamot iskolánk tanfolyamkereső rendszerében. Azon hallgatók, akik már nálunk tanulnak letölthetik az angol és olasz nyelvtanfolyamokon használt nyelvkönyvek teljes szószedetét. Nincs szükség többé szótárra, szótárfüzetre, mert a letöltött dokumentumban minden olyan szó szerepel, ami az adott nyelvtani szinten szükséges. Azon angol nyelvtanulók, akik szeretnék természetesebbé és változatosabbá tenni beszédüket, szókincsüket Facebook alkalmazásunk segítségével könnyedén megtehetik. A Nyelvi Koktél minden nap egy jól használható szókapcsolatot tanít meg a feliratkozóknak példamondattal és kiejtést elősegítő hangfájlokkal.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel