Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény spanyol
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény spanyol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

I. Spanyol Nap a Bonus Nyelviskolában

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt az október 16-án megrendezésre kerülő Spanyol Napra a Bonus Nyelviskolába. A hagyományteremtő rendezvényen a Spanyol Nemzeti Ünnephez kapcsolódva megismerhetitek Amerika felfedezésének történetét egy spanyol nyelven előadott színdarabon keresztül, meghallgathatjátok a legszebb, spanyol nyelven íródott verseket, kulturális vetélkedőn vehettek részt és együtt énekelhettek velünk spanyolul. A legügyesebbek könyvjutalomban részesülnek, a rendezvényt pedig méltó módon tapas party-val zárjuk.
Helyszín: 1075 Budapest, Károly krt. 9.
Időpont: 2014. október 16. (csütörtök) 19:30

Mindenkit szeretettel várunk!

Támogató intézmény: Spanyol Nagykövetség

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel