Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

HVG klubkártya: 5% kedvezmény

A Bonus Nyelviskolába beiratkozó hallgatók számos kedvezményt vehetnek igénybe, melyekkel jelentősen csökkenthetik a nyelvtanulás költségeit. A leggyakrabban használt diák- és törzshallgatói kedvezmények mellett azonban érdemes megnéznie mindenkinek, hogy rendelkezik-e HVG klubkártyával, ugyanis a kártyatulajdonosok 5% kedvezményt kapnak a Bonus Nyelviskola tanfolyami díjaiból. Természetesen az alábbiak mellett továbbra is él az on-line jelentkezéssel járó 1000 Ft engedmény, valamint az üdülési csekkel és Sodexo ajándékutalványokkal történő fizetés lehetősége is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel