Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Hungaropass kártya: 5% kedvezmény!

2011. március 1.-től iskolánkban a Hungaropass kedvezménykártyával rendelkező hallgatóink 5% engedményt kapnak az általános angol, német, spanyol, olasz és francia csoportos nyelvtanfolyamokból és a speciális ECL-EURO nyelvvizsgaelőkészítő tanfolyamok díjából. Természetesen az új kedvezménytípus mellett a korábban megszokott árengedmények (törzshallgatói, valamint diákkedvezmény, online jelentkezés kedvezménye, stb) is tovább élnek. Fontos információ, hogy a Bonus Nyelviskolában Üdülési csekkel, Sodexo ajándék, valamint beiskolázási utalvánnyal, valamint Ticket Service utalványokkal is kifizethető a nyelvi képzés díja.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel