Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Hétvégén is nyitva vagyunk!

Az őszi beiratkozási időszakban iskolánk szombaton is nyitva tart, így a kedvezményes beiratkozás után érdeklődő hallgatók a hétvége első napján is jelentkezhetnek nyelvtanfolyamainkra. Szeptember első három hétvégéjén iskolánk 9.00 és 13.00 óra között várja a beiratkozókat a központi irodánkban, a Károly krt 9. szám alatt. Hétköznapokon az eddig megszokott módon, 8.00 és 20.00 közöt tart nyitva ügyfélszolgálatunk.
Ismerd meg a legjobb ajánlatainkat most!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel