Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Hasznos kiegészítők a Total English tankönyvcsaládhoz

Mint azt bizonyára minden hallgatónk tapasztalta, az idei évtől kezdve a világhírű Longman kiadó Total English tankönyvcsaládjából tartjuk angol nyelvóráinkat. A kifejezetten nyelviskolák számára kifejlesztett vizsga- és beszédcentrikus tankönyvcsaládhoz a mellékelt DVD és CD mellett ingyenesen letölthető szószedetek is vannak, amit honlapunkról bárki elérhet. A kiadó jóvoltából minden Total English-ből tanuló hallgatónk egy ingyenesen használható on-line szótanuló programmal is tökéletesítheti nyelvtudását. Az úgynevezett Vocabulary Trainer jelenleg Pre-Intermediate, Intermediate és Advanced szinteken érhető a tankönyvcsalád hivatalos honlapján.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel