Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Friss információk az ingyenes nyelvtanfolyamokról

Az elmúlt héten már rengetegen előregisztráltak a januárra tervezett ingyenes angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamainkra, melyet a "Támop 2.1.2 Idegen nyelvi és informatikai kompetenciák fejlesztése" című pályázat keretében kívánunk lebonyolítani. Az eltelt időben számos új információ látott napvilágot az ügyben, melyet szeretnénk megosztani az érdeklődőkkel. Jelenleg az akkreditációval rendelkező képző intézmények regisztrációja zajlik a Közigazgatási és Igazságügyi Hivatalnál. Iskolánk természetesen mindent megtesz, hogy a lehető leggyorsabban megszerezze a szükséges engedélyeket a képzések megtartásához. A pályázati kiírás részletes megismerése után kijelenthető, hogy a Bonus Nyelviskola minden előírt feltételnek (akkreditációs tanúsítványok, pénzügyi garanciák, minőségügyi vállalások, stb.) megfelel ahhoz, hogy befogadó intézménnyé váljon. A hallgatók várhatóan december 1-től regisztrálhatnak az egész pályázatot működtető számitógépes rendszerbe, de ennek megnyitásáról azonnal téjékoztatjuk az érdeklődőket. A képzések indítását januárban tervezzük az ország több városában és a hátrányos helyzetű kistérségekben is. Minden érdeklődőnek érdemes kitöltenie az előregisztrációs adatlapunkat (ez semmilyen elkötelezettséget nem jelent), hiszen így tisztában leszünk a várható igényekkel és ennek megfelelően nyújtjuk be képzési igényeinket a pályázat kiírója felé. Fontos információ továbbá a nyelvtanulók felé, hogy a Bonus Nyelviskola akkreditált képzési programja alapján a hiányzás mértéke 20% (azaz 20 óra lehet a 100-ból) lehet, ami azt jelenti, hogy aki ennél több órára nem jön el annak vissza kell fizetnie a lejárt tanórák számát, így csak azok regisztráljanak, akik ezt vállalni tudják és komolyan gondolják a nyelvtanulást. Előregisztrációra az alábbi linken van lehetőség!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel