Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény francia
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény francia
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Francia nyelvi programunkat is újra akkreditálták

A Felnőttképzési Akkreditáló Testület (FAT) határozata szerint az elmúlt nyolc esztendőhöz hasonlóan a következő négy évben is "Akkreditált képzési program"-nak minősül francia nyelvi képzésünk. Az 500 órás, moduláris felépítésű program ezáltal a legmagasabb minőségügyi követelményeknek felelt meg, valamint nyelvtanfolyamaink a hallgatók részére továbbra is áfamentes szolgáltatásként vehető igénybe. A saját fejlesztésű, Panorama tankönyvcsaládra épülő képzési program 2016 nyaráig viselheti a FAT által kiadott minősítést. Francia tanfolyamaink mellett, az angol, a német, a spanyol és az olasz képzések is érvényes, saját fejlesztésű program akkreditációval rendelkeznek.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel