Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Fontos információk az ingyenes nyelvtanfolyamokról

Elvileg a mai naptól kezdve lehetne jelentkezni a www.tudasodajovod.hu honlapon az államilag támogatott nyelvi és informatikai képzésekre. Iskolánk több, mint két hete, az első között beadta a szükséges dokumentumokat a képzések indítására, így már csak a szükséges engedélyek kiadására várunk és megkezdjük a szintfelméréseket, valamint a lehető leggyorsabban indítjuk is képzéseinket. Ebben a pillanatban még egyetlen képző cég sem rendelkezik olyan engedéllyel, ami lehetővé teszi a támogatott tanfolyamok szervezését, mindenki a szükséges engedélyek kiadására vár. A Közigazgatási és Igazságügyi hivatal az alábbi közleményt adta ki a mai napon magánszemélyek részére:

Mikortól lehet magánszemélyként regisztrálni a támogatásért, mikortól lehet a képzésekre jelentkezni?
A képző intézmények és a képzési programok befogadása a projektbe folyamatos. Magánszemélyként attól az időponttól lehet majd regisztrálni, amikor a képzési intézmények konkrét, indítható képzéseinek listája rendelkezésre áll. Ez az intézmények gyorsaságán is múlik, reményeink szerint december elején már lesz olyan képzés a holnapon, melyre a támogatás igénylésével lehet jelentkezni.

Mikor és hogyan jelentkezhetnek magánszemélyek a képzésekre?
Várhatóan néhány héten belül lesz lehetőség arra, hogy a tanulni vágyó felnőttek jelentkezését fogadni tudjuk az informatikai rendszer felületén. Ennek előfeltételeként a képzők jelentkezése folyamatosan zajlik, hogy képzési kínálatot nyújthassunk az érdeklődőknek. Kérjük, kísérjék figyelemmel weboldalunkat! A jelentkezés elektronikus formában történik. Az erre a célra létrehozott felületen a jelentkezők adataik beírásával regisztrálhatnak. A jogosultság elbírálását követő visszajelzés után a háttérinformatikai rendszerben kialakított felületen található képzési kínálatból választhatják ki az elképzeléseiknek megfelelő képzést. De felkereshetik a környezetükben található eMagyarország Pontokon dolgozó eTanácsadókat, és jelentkezhetnek közvetlenül a képző intézményeknél is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel