Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Februártól induló ingyenes képzések a Bonus Nyelviskolában

2017 februárjától is számos ingyenes informatikai képzést indítunk az ország egész területén a GINOP 6.1.2-15 "Digitális szakadék csökkentése" elnevezésű projekt keretében. Az új képzési időszakban Borsod-Abaúj-Zemplém-, Zala-, Veszprém-, Heves-, Győr-Moson-Soporon-, Békés-, Baranya-, és Fejér-megyei településeken indítjuk az Európai Unió által támogatott, 35 órás informatikai tanfolyamokat. A képzésekről minden információ megtalálható honlapunkon, valamint telefonos tájékoztatást is adunk a 06-30-597-8211-as számon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel