Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

EURO, ORIGÓ és ECL nyelvvizsga hírek

A 2011-es évben megváltozott a márciusi EURO B2 nyelvvizsga időpontja. A korábbiakkal ellentétben a vizsga nem március 19-én, hanem 12-én lesz a szombati munkanapok miatt. Az új időpontra a jelentkezési határidő 2011. február 11. A változás érinti a májusi vizsgát is, amelynek időpontja nem változott ugyan meg, de a jelentkezési határideje április 16-ra módosult. Honlapunkon már az aktuális időpontokat lehet megtalálni és on-line rendszerünkben jelentkezni is lehet az Euro vizsgákra.
Felkerültek honlapunkra az Origó nyelvvizsgák 2011-es időpontjai is. Az új évben kilenc alkalommal szervezünk nyelvvizsgát angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből a legrégebbi magyarországi vizsgarendszerben. Az aktuális vizsgaidőpontokat itt találják meg az érdeklődők.
Az októberi ECL vizsgák valamennyi bizonyítványa 2011. január 3-án érkezik meg iskolánkba. Az államilag elismert bizonyítványok január 4-től személyesen vehetők át a 1052 Budapest, Károly krt 12. szám alatti központunkban.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel