Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Euro és Euro Pro vizsgák a Bonusban

A 2006-os évtől kezdődően a Bonus Nyelviskolában az államilag elismert Euro (általános angol nyelv) és Euro Pro (üzleti angol nyelv) vizsgák is megszerezhetőek. A sikeres akkreditációs eljárást követően az első vizsgákat márciusban szervezzük. Jelentkezni személyesen lehet a Bonus Nyelviskola ügyfélszolgálatán. Bővebb információ az Euro és az Euro Pro vizsgákról itt olvasható.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel