Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

EURO előkészítő tanfolyam indul augusztus 16-tól!

Augusztus 16-tól 30 órás felkészítő nyevtanfolyamot indítunk a szeptemberi államilag elismert EURO nyelvvizsgára. A 6 hetes tréning során a jelentkezők megismerhetik a nyelvvizsgakövetelményeket, begyakorolhatják a sikeres vizsgához szükséges feladatokat, valamint megfelelő vizsgarutinra tehetnek szert. A képzésről részletes információt honlapunkon találnak az érdeklődők, akik on-line is jelentkezhetnek a nyelvtanfolyamra. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról minden információ megtalálható az alábbi linken.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel