Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Engedélyezett intézmény lett a Bonus Nyelviskola

Az új felnőttképzési szabályozás miatt valamennyi felnőttképzést folytató intézménynek egy új típusú ellenőrzési eljáráson kell átesnie, melynek értelmében az eddigi akkreditációs minőségbiztosítási rendszert egy úgynevezett felnőttképzési engedélyezési folyamat váltja fel. Ennek alapján a képző intézményeknek a jövőben szigorúbb minőségbiztosítási rendszert kell működtetnie, nagy teret kap a hallgatók tájékoztatására irányuló nyilvánosság, valamint egy kötelezően meglévő vagyoni biztosíték, mely biztonságot nyújt a képzésre jelentkezők számára. Büszkék vagyunk rá, hogy a Bonus Nyelviskola a vezető nyelviskolák közül elsőként kapta meg az engedélyezett felnőttképzési intézmény címet, mely visszavonásig érvényes. Az eljárás és az ellenőrzés során vizsgálták iskolánk infrastuktúrális alkalmasságát, képzési programjaink minőségét, a megfelelő szakmai vezetés meglétét, a minőségbiztosítási rendszerünket, valamint a nyelvtanáraink megfelelő szakmai végzettségét. Az engedély megléte azt jelenti, hogy a Bonus Nyelviskolában a jövőben is áfamentes képzéseken vehetnek részt a nyelvtanulók, valamint alkalmasak vagyunk államilag támogatott nyelvtanfolyamok lebonyolítására és az ezekkel összefüggő pályázatokon való indulásra. A Bonus Nyelviskola felnőttképzési engedélyének száma: E-000255/2014.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel