Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Emelkedett a Támop pályázat keretösszege

A Kormány október 26-án kelt határozatában 21 milliárd Forintról 28,8 milliárd forintra emelte a Támop 2.1.3 "Munkahelyi képzések támogatása" című pályázatának keretösszegét. A pályázati lehetőségről iskolánk honlapján részletes leírás olvasható. A döntés értelmében tovább emelkedik azon gazdálkodó szervezetek száma, akik ingyenesen képezhetik dolgozóikat nyelvi és informatikai tanfolyamokon. A Bonus Nyelviskola mindenben megfelel a képzők felé támasztott legszigorúbb pályázati előírásoknak, így örömmel vesszük megkeresését a képzések lebonyolításával kapcsolatosan.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel