Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elköltözött a Bonus Nyelviskola! Új címünk: Károly krt. 9!

2014-től kezdődően iskolánk új, minden igényt kielégítő ügyfélszolgálati irodába költözik a 1075 Budapest, Károly krt 9. szám alá, ami nagyjából egy perc sétára található jelenlegi központunktól az utca túloldalán a Deák tér felé. Új irodánk remélhetőleg mind kialakításában, mind funkciójában elnyeri hallgatóink tetszését. A modern, de elegáns stílusban kialakított belső térben exkluzív környezet, tágas elrendezés, ingyenes wi-fi kapcsolat, táblagépeken megírható szintfelmérők várják az érdeklődőket.Ügyfélszolgálatunk a jövőben is napi 12 órás nyitva tartással áll hallgatóink rendelkezésére hétköznapokon. Az új cím mellett elérhetőségeink is megváltoztak. A jövőben két új telefonszámon, az 1-789-0314 és a 1-793-6501-es számon várjuk a hívásokat. Látogass meg minket új irodánkban és iratkozz be azonnal 20.000 Ft előbeiratkozási kedvezménnyel 2014. január 11-ig.
Ha nem tudod hol a Károly krt 9., akkor ez a térkép segíteni fog!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel