Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény német
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény német
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elkészült az új német szintfelmérőnk

Elkészült az új német on-line szintfelmérőnk, melyet honlapunkon bárki ingyenesen kitölthet. Az elismert nyelvoktatási szakemberek által összeállított teszt sokkal komplexebb módon méri hallgatóink nyelvtudását, mint az eddig használt szintfelmérő. Az új tesztrendszert az összetettebb feladatok, a multimédiás eszközök használata (youtube videók), a közösségi médiákon (Facebook, Iwiw, Google+, Twitter, stb) való publikálás lehetősége és a tetszetősebb külső jellemzi. A szintfelmérő továbbra is egyszerűen kezelhető, díjmenetesen és mindenféle elkötelezettség nélkül használható, valamint teljes mértékben igazodik az Európai Nyelvi Keretrendszer szintjeihez. Próbálja ki Ön is megújult szintfelmérőnket a német mellett angol, spanyol, olasz és francia nyelvekből is és iratkozzon be őszi angol német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamaink valamelyikére

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel