Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elindult ingyenes nyelvoktató alkalmazásunk!

Elindult a Bonus Nyelviskola ingyenes nyelvoktató alkalmazása a Facebook-on Napi Nyelvi Koktél néven. Az alkalmazás minden nap egy gyakorta használt angol szókapcsolatot küld ki a feliratkozottaknak alap-, közép- és felsőfokú szinten, amelynek használatával a beszéd és az írás sokkal természetesebbé és angolosabbá válik. A bárki által használható alkalmazás a szókapcsolatot egy példamondat, magyar fordítás és kiejtést segítő audio fájl segítségével tanítja meg. A Napi Nyelvi Koktél nem pusztán csak szavakat tanít meg, mert az nem elég a beszédhez. Nálunk olyan szókapcsolatokat ismerhetnek meg a hallgatók, amelyekkel a való életben is boldogulni lehet, ezáltal elkerülhetők a tipikus hibák, a beszéd és az írás választékosabbá válik. Próbálja ki Ön is alkalmazásunkat!

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel