Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elindult a City&Guilds vizsga akkreditációja

A City&Guilds londoni központja az elmúlt napokban beadta egyenértékűsétési eljárásra a népszerű Pitman vizsga utódjának számító City vizsgák akkreditációját a NYAT-hoz. A pályázat elíbrálására 90 nap áll a testület rendelkezésére. Iskolánk és a magyarországi vizsgaközpont reményei szerint szeptembertől újra lehet majd akkreditált City&Guilds angol nyelvvizsgákat tenni a Bonus Nyelviskolában

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel