Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elérhetőek az őszi tanfolyamindulási időpontok

Felkerültek iskolánk honlapjára az őszi tanfolyamindulási időpontok. Az eddig megszokottakhoz hasonlóan széles tanfolyamválasztékkal, rugalmas időpontbeosztással és udvarias ügyintézéssel várjuk a Bonus Nyelviskolában. 100 és 50 órás angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamaink továbbra is kedvező áron elérhetőek a nyelvtanulók számára. Honlapunkon on-line szintfelmérési rendszer működik, ahol minden érdeklődő tesztelheti nyelvtudását és megtalálhatja a számára ideális nyelvi képzést. Szeretettel várjuk az ősszel is a Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által minősített Bonus Nyelviskolában.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel