Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Elérhetőek a 2014-es tanfolyamindulási időpontok

Felkerültek honlapunkra a januári és februári tanfolyamindulási időpontok. A jövő évtől kezdődően nemcsak nyelviskolánk központi irodájának címe változott meg (a Károly krt 12-ből átköltöztünk a Károly krt 9/C.-be), hanem tanfolyamkínálatunk is jelentősen megújult. Az új évben még színesebb képzési kínálatból választhatnak ügyfeleink, így már elérhetőek délutáni szuperintenzív és intenzív nyelvtanfolyamok, valamint délelőtti normál ütemezésű kurzusok is angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvből. A nyelvvizsgára készülő hallgatóink akár csomagokat választhatnak, ahol jelentős megtakarításokat érhetnek el a felkészülés során. Várunk szeretettel mindenkit a megújult Bonus Nyelviskolában 2014-ben is.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel