Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Egyéni nyelvórák a Bonus Nyelviskolában

Iskolánkban egyre népszerűbb, hogy hallgatóink egyéni órák keretében érik el a kitűzött céljaikat. Ebben az esetben nyelvtanárunk kizárólag az Ön nyelvi fejlődésére koncentrál. A Egyéni képzéseinket magántanulói bérlettel lehet igénybe venni angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvekből. A egyéni nyelvtanuláshoz szükséges bérletek 6, 12, 20 vagy 30 órás változatban kaphatók és azokat ügyfélszolgálatunkon lehet megvásárolni. Privát nyelvóráinkat elsősorban egyéni hallgatók részére ajánljuk, de természetesen előfordulhat olyan eset is, amikor két vagy három azonos tudású ismerős, barát, testvér vagy kolléga szeretne együtt tanulni és megosztani a nyelvoktatás költségeit. Ebben az esetben egyénre szabott óradíjaink még kedvezőbben alakulnak. Próbálja ki Ön is a Bonus Nyelviskola kedvező árú, egyéni nyelvtanfolyamait, melyet teljes egészében az Ön igényeire igazítunk.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel