Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Diplomamentő programot indít a magyar kormány

Márciustól olyan ingyenes képzési programot indít a kormány, melyben azok vehetnek részt, akik a nyelvvizsga hiánya miatt nem vehették át főiskolai vagy egyetemi diplomájukat. A Bonus Nyelviskola pályázatot ad be, hogy képzőként részt vehessen a programban Budapesten és az ország több régiójában. A statisztikák szerint közel 50.000 olyan „majdnem diplomás” van, aki jogosult lehet a támogatásra, így ők a program elvégzését követően jobb eséllyel indulnak a munkaerőpiacon és gyorsabban szerezhetnek maguknak állást. A Nemzetgazdasági Minisztérium tájékoztatója szerint a képzők kiválasztása februárban történik meg és márciustól indulhatnak az első képzések angol, német és francia nyelvből. Iskolánk mindent megtesz, hogy tájékoztassa az érdeklődőket a programról, így összegyűjtöttük a legfontosabb információkat.

Bővebb információ a Diplomamentő programról

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel