Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Diplomamentő program: A Bonus Nyelviskolában is lesznek ingyenes nyelvtanfolyamok

Örömmel tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a Bonus Nyelviskola bekerült az Országos Foglalkoztatási Közhasznú Nonprofit Kft (OFA) által indított Diplomamentő program képzői körébe. Iskolánk a program keretében Hajdúböszörményben, Püspökladányban, Egerben, Gyöngyösön, Jászberényben, Esztergomban, Komáromban, Tatabányán, Nagykanizsán és Keszthelyen indíthat ingyenes 120, 180 vagy 240 órás nyelvvizsga-előkészítő tanfolyamokat. A pontos tanfolyamtípusokról, kezdési időpontokról és a további tudnivalókról rövidesen tájékoztatjuk az érdeklődőket.
Mi az a Diplomamentő program?

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel