Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Diplomamentő nyelvtanfolyamok Budapesten

A Bonus Nyelviskola márciustól 360 és 240 órás ingyenes angol nyelvi képzéseket indít Budapesten a Diplomamentő program keretében. Az OFA Nkft döntésének értelmében iskolán a főváros mellett Püspökladányban, Keszthelyen és Nagykanizsán kapott lehetőséget angol és német nyelvtanfolyamok indítására. A 360 órás képzésekre A2-es szinten, azaz középhaladó szinten indulnak. Rövidesen pontos tanfolyamkínálatunkkal is rendelkezünk.
Részletes információ a Diplomamentő képzésekről

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel