Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Csütörtökig lehet jelentkezni a februári ECL nyelvvizsgára

Január 12-ig, azaz csütörtökig lehet jelentkezni a februári államilag elismert ECL nyelvvizsgákra. Az ECL Magyarország egyik legnépszerűbb vizsgarendszere, modern, európai szintű vizsga, ahol a hallgatók biztosak lehetnek a korrekt, mindenre kiterjedő előzetes tájékoztatásban és az igazságos, megbízható értékelésben. A február 10-én és 11-én rendezendő vizsga három szinten, alap- (B1), közép- (B2) és felsőfokon (C1) tehető le iskolánkban. Az ECL nyelvvizsgán részt vevők az államilag elismert bizonyítvány mellett egy nemzetközi oklevelet is kapnak sikeres vizsga esetén. A Bonus Nyelviskola Budapest legnagyobb és legnépszerűbb akkreditált ECL vizsgahelye, ahol a vizsgáztatás mellett természetesen felkészítés is zajlik a sikeres vizsga érdekében. Honlapunkon teljes körű információ olvasható a nyelvvizsgáról.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel