Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Csökkenő tankönyv árak a Bonus Nyelviskolában

A nehéz gazdasági helyzet és a folyamatosan érkező áremelések helyett ezúttal egy örömteli hírt osztunk meg hallgatóinkkal. A szeptemberi szemesztertől kezdődően a Bonus Nyelviskolában a legújabb New Total English tankönyvcsaládból tartjuk óráinkat, amely amellett, hogy az egyik legmodernebb nyelviskolai tankönyv a piacon, az egyik legolcsóbb is. A New Total English tankönyv és munkafüzet együttesen több, mint ezer Forinttal kedvezőbb áron vásárolható meg iskolánkban, mint a korábbi angol nyelvkönyvünk. A New Total English a kedvező ára és a magas színvonalú tartalma mellett az extráival is vonzóbbá teheti a nyelvtanulást, ugyanis minden könyv mellé ingyenes DVD (E-learning modullal, E-book-al, hanganyaggal) jár, ami élvezetesebbé és hatékonyabbá teheti az angol tanulást. Ismerje meg honlapunkon angol nyelvtanfolyamainkat és válassza ki a legszimpatikusabbat.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel