Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Bonus Nyelviskola: Minősített és ajánlott nyelviskola!

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete az elmúlt hónapban alapos szakmai ellenőrzést tartott iskolánkban, amely során vizsgálták az oktatás minőségét, az infrastuktúrát, az iskola szakmai irányítását, az ügyfélszolgálat működését és a hallgatókkal kapcsolatos adminisztratív nyilvántartást. Az átvilágítás végén a nagy múltú szervezet a Bonus Nyelviskolát "Minősített és ajánlott nyelviskolának" nyilvánította. A minősítés és a jövőbeni rendszeres szakmai felügyelet garantálja hallgatóink számára, hogy nálunk magas színvonalon dolgozó oktatókkal, hatékony képzési módszerekkel, hozzáértő szakmai irányítással, pontos és korrekt tájékoztatással és kulturált körülményekkel találkoznak. A Nyelviskolák Szakmai Egyesületének döntése azt is jelenti, hogy a Bonus Nyelviskola rendelkezik valamennyi megszerezhető felnőttképzési, nyelvoktatási és nyelvvizsgáztatási akkreditációval illetve minősítéssel.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel