Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Bonus Nyelviskola az Instagramon!

Örömmel jelentjük be, hogy elindult a Bonus Nyelviskola hivatalos Instagram oldala, így már a népszerű fénykép és videómegosztó oldalon is megtalálhattok minket. Iskolánk célja, hogy az Instagramon közzétett képeink segítségével még közelebb hozzuk hallgatóinkat illetve a nyelvtanulás iránt érdeklődőket a Bonus Nyelviskolához. Az oldalt folyamatosan frissítjük, így megéri követni hiszen számos olyan tartalom kerül majd fel, melyet sehol máshol nem láthattok majd, se a Facebookon, se pedig a weboldalunkon. Reméljük sokan követni fogtok minket és számos kellemes, vidám pillanatot tudunk okozni a képek böngészése közben. Az oldalunkat a @bonusnyelviskolahalozat néven találjátok meg. Találkozunk az Instán.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel