Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a márciusi EURO bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt 9.) már személyesen átvehetők a márciusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeresen vizsgázók a személyi azonosságuk igazolását követően vehetik át a jól megérdemelt dokumentumokat. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével tájékozódhatnak az elért eredményükről az alábbi internetes oldalon.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel