Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a májusi EURO nyelvvizsga bizonyítványok

Megérkeztek és iskolánkban már átvehetőek a májusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A dokumentumokért személyesen jöhetnek be a sikeresen vizsgázók munkaidőben, a Károly krt. 12. szám alatti központi ügyfélszolgálatunkra. Bármilyen akadályoztatás esetén a vizsgázó megbízottja is átveheti a bizonyítványokat. Az átvételhez előzetes bejelentkezés nem, de személyi igazolvány szükséges. A vizsgázók a korábban kiküldött vizsgázói kódjukkal ellenőrízhetik eredményüket honlapunkon keresztül.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel