Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a júniusi ECL bizonyítványok

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt. 9.) átvehetők a júniusi államilag elismert ECL nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók a személyi azonosságuk igazolását követően vehetik át a dokumentumokat hétköznapokon 8.00 és 20.00 óra között a nyitva tartási időben. A Bonus Nyelviskola dolgozói szívből gratulálnak a sikeres vizsgát tett hallgatóknak.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel