Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a júliusi EURO bizonyítványok

Megérkeztek iskolánkba és már személyesen átvehetők a július 28-án rendezett államilag elismert angol nyelvű EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A vizsga eredményességéről honlapunkon keresztül tájékozódhatnak a vizsgázók, a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. A bizonyítványokat a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán lehet átvenni a Károly krt 12. szám alatt. Bővebb információt az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról az alábbi linken találhatnak az érdeklődők.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel