Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a decemberi ECL nemzetközi bizonyítványok

Megérkeztek iskolánkba a decemberi ECL nyelvvizsgák nemzetközi bizonyítványai. Első körben azok a tanúsítványok vehetők át, amelyeknél a vizsgázó eredménye egyértelműen sikerült (például ha valaki írásbelire jelentkezett az sikerült is neki, vagy komplex vizsga esetén a szóbeli és az írásbeli vizsga is sikeres volt). A további nemzetközi és államilag elismert bizonyítványok érkezése február végére várható a fellebbezési határidők betartása miatt. A most érkezett ECL nemzetközi bizonyítványokat a Bonus Nyelviskola központjában lehet átvenni, a Károly krt. 12. szám alatt. A korábban érkezett magyar államilag elismert bizonyítványokat természetesen folyamatosan vehetik át a sikeres vizsgát tett vizsgázók. Az eredményekről iskolánk honlapján lehet tájékozódni a megadott vizsgázói kód segítségével.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel