Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetők a decemberi ECL és EURO nyelvvizsgák bizonyítványai

Megérkeztek és a Bonus Nyelviskola központi ügyfélszolgálatán (1075 Budapest, Károly krt. 9.) már átvehetők a decemberi államilag elismert ECL és EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A vizsgázók az alábbi linken tájékozódhatnak az elért eredményükről a korábban kiküldött vizsgázói kódjuk segítségével. A dokumentumokat személyesen a nyelvvizsgázók vehetik át ügyfélszolgálatunkon. A Bonus Nyelviskolában letehető államilag elismert nyelvvizsgákról, időpontokról, felülvizsgálati lehetőségekről az alábbi linkeken tájékozódhatnak az érdeklődők.
Bővebb információ az ECL nyelvvizsgákról
Bővebb információ az EURO nyelvvizsgákról
Vizsgaeredmények

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel