Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Átvehetőek a márciusi EURO bizonyítványok

Iskolánkban már átvehetőek a márciusi államilag elismert EURO nyelvvizsgák bizonyítványai. A sikeres vizsgázók a személyi azonosságuk igazolását követően személyesen kapják meg a dokumentumokat a 1075 Budapest, Károly krt. 9. szám alatti ügyfélszolgálatunkon 8.00 és 19.00 óra között. Az államilag elismert EURO nyelvvizsgákról minden információ megtalálható a Bonus Nyelviskola honlapján, az alábbi linkre kattintva. Minden sikeres vizsgázónknak szívből gratulálunk az elért eredményéhez.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel