Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Ügyfélfogadás jelenleg szünetel
40%

Kedvezmény angol
nyeltanfolyamainkra

40%

Kedvezmény angol
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Angol középfokú szintentartó indul péntektől

Péntektől kezdődően 30 órás, 6 hetes angol középfokú szintentartó tanfolyamot indítunk. A szintentartó nyelvtanfolyamokat olyan tanulók számára ajánljuk, akik szeretnék elmélyíteni és rendszerezni eddig megszerzett angol nyelvtudásukat. A tanfolyamok nem hagyomás tankönyvre épülnek, hanem hanem olyan kommunikatív, szókincsépítő tananyagra, mely a tanórán kívül önállóan is használható. Minden lecke a Közös Európai Referenciakeret ‘CAN DO’ kompetenciáira épül, vagyis folyamatosan látja a nyelvtanuló, mit tud és mit nem tud még a célnyelven kifejezni. A hat hetes képzésre on-line jelentkezés esetén 1.000 Ft azonnali kedvezményt adunk.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel