Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény német
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény német
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Akkreditálták német képzési programunkat is

Angol nyelvű képzési programunkat követően a Felnőttképzési Akkreditáló Testület a saját fejlesztésű, "Német nyelvtanfolyam" elnevezésű képzési programunkat is újra akkreditálta. Az elkövetkező négy évben a németül tanuló hallgatók továbbra is áfamentes, garantált színvonalú képzéseken vehetnek részt a Bonus Nyelviskolában. A német tanfolyamok új akkreditációs lajstromszáma ezentúl PL-5741 lesz és 2015. június 29-ig érvényes akkreditációval rendelkezik. A tanmenet továbbra is a Themen Aktuell tankönyvcsaládra épül és teljes mértékben igazodik az Európai Keretrendszer által meghatározott nyelvi szintekhez.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel