Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

Akkreditált ECL vizsgahely lettünk

Iskolánk szeptembertől az államilag elismert ECL nyelvvizsga akkreditált vizsgahelyeként működik. A Bonus Nyelviskolában angol és német nyelvből tehető le az egyik legismertebb európai vizsga. Első vizsgánkat októberben rendezzük, melyre szeptember elejéig lehet jelentkezni. Bővebb információt az ECL vizsgákról honlapunk "Nyelvvizsgáztatás" menüpontja alatt lehet olvasni.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel