Értem A weboldalon cookie-kat (sütiket) használunk, amik segítenek minket a lehető legjobb szolgáltatások nyújtásában. Weboldalunk további használatával jóváhagyod, hogy cookie-kat használjunk.
Előzetes bejelentkezés alapján
1075 Budapest, Károly krt. 9.
1-789-0314   30-789-7393  
nyelviskola[k]bonusnyelviskola.hu
Előzetes bejelentkezés alapján
20%

Kedvezmény
nyelvtanfolyamainkra

Pályázatok
20%

Kedvezmény
nyelv­tanfolyamainkra

Csak nyelvvizsga érdekel!

A szakképzési hozzájárulás dokumentumai

Felkerültek honlapunkra a 2010-es szakképzési hozzájárulás elszámolásához szükséges formanyomtatványok. A hozzájárulásra kötelezett cégek a 15/2009. (VII.24.) SZMM rendelet alapján az 1. és a 2. számú mellékletet kötelesek elküldeni a helyileg illetékes regionális munkaügyi központhoz legkésőbb február 15-ig. A rendelet 4. számú melléklete pedig azt sorolja fel, hogy mit kell megőríznie a cégnek, aki igénybe vette az elmúlt évben felnőttképzés céljára a szakképzési hozzájárulást. A Bonus Nyelviskola továbbra is megfelel mindazoknak a feltételeknek (intézményi akkreditáció és valamennyi nyelvből érvényes program akkreditáció) amelyek lehetővé teszik, hogy bármilyen Magyarországon bejegyzett vállalkozás az általunk szervezett angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvtanfolyamra (akár kihelyezett, akár belső tanfolyam formájában) érvényesítse a szakképzési hozzájárulását, aminek adminisztrációjához a korábban megszokott módon teljes körű segítséget nyújtunk. Amennyiben bármilyen további kérdés merül fel a felhasználással kapcsolatban úgy kérjük látogasson el a Bonus Nyelviskola ezzel foglalkozó oldalára vagy keressen meg minket bármelyik elérhetőségünkön.

Kövess minket
Facebookon

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Fel